حضور شرکت سی زان پردازش کویر در هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران IranLabExpo در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ اذر ۱۳۹۸ برگزار شد. شرکت سی زان پردازش کویر به روال سالهای قبل، برای ششمین سال متوالی در این نمایشگاه حضور به هم رسانیده و اقدام به عرضه دستاوردهای خود نمود.

جدیدترین محصول شرکت سی زان؛ پرینتر سه بعدی مدل سی زان استودیو است که در گرید صنعتی قرار دارد. این پرینتر بزرگ سایز که با تکنولوژی اف دی ام کار می کند مخصوص چاپ قطعات با سایز بزرگ است. قطعاتی با ابعاد حداکثری ۵۰ در ۵۰ در ۶۰ سانتی متر.

این محصول با حضور دکتر صالحی (معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران) رونمایی و معرفی گردید.

همچنین نسخه جدیدی از پرینتر سه بعدی مدل سی زان رونیا (پرینتر مخصوص چاپ سه بعدی مواد اولیه خمیری شکل از جمله سفال) نیز در نمایشگاه امسال به علاقمندان معرفی شد. این دستگاه که تنها محصول تجاری سازی شده از سری پرینترهای رس Clay 3DPrinters در بازار ایران است، در مقایسه با تسخه قبلی خود شاهد ارتقا در بخش هد دستگاه، به منظور توانایی کار با مواد بیشتر، و نیز سرعت عملکرد بیشتر بود. نمونه هایی از خروجی دستگاه با مواد اولیه سرامیک نیز در معرض دید بازدیدکنندگان غرفه قرار گرفت.

غرفه شرکت سی زان پردازش کویر امسال هم مانند سال قبل میزبان معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر ستاری، بود. ایشان با حضور در غرفه شرکت در جریان فعالیتها و محصولات جدید قرار گرفت.

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران بعنوان نمایشگاه تخصصی حوزه تجهزات آزمایشگاهی (در مفهوم عام و نه صرفاً آزمایشگاههای علوم پزشکی) هر ساله به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردیده و طی آن از محصولات ارائه شده حمایت خرید صورت می پذیرد. شرط اساسی حضور سازندگان در این نمایشگاه، احراز نقش آن‌ها در بومی‌سازی یک فناوری یا محصول است.

پوستر هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
پوستر هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up