مرکز آنلاین چاپ سه بعدی سی زان

به فاصله چند کلیک چاپ سه بعدی مدل خود را به متخصصین بسپارید

شرکت دانش بنیان سی زان پردازش کویر با تکیه بر توان خود، در زمینه طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی، اقدام به راه اندازی بزرگترین و مجهزترین مرکز چاپ سه بعدی ایران نموده است. این واحد مجهز به ده ها دستگاه پرینتر سه بعدی بوده و از این رو امکان پذیرش سفارشهای با تعداد یا زمان زیاد را نیز دارد. همچنین قیمت ارائه خدمات این مرکز، در مقایسه با مراکز مشابه، به میزان چشمگیری کمتر است.

%d8%b3%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d9%86


خدمات و ویژگی های مرکز  آنلاین چاپ سه بعدی سی زان

1- خدمات طراحی سه بعدی
۲- امکان سفارش چاپ سه بعدی بصورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری
۳- تنوع روشها و امکانات مرکز چاپ سه بعدی سی زان
۴- امکان سفارش در تیراژ بالا و انجام آن در زمان کوتاه
۵- قیمت پایین خدمات در مقایسه با مراکز مشابه
1- خدمات طراحی سه بعدی

مرکز چاپ سه بعدی سی زان با در اختیار داشتن نیروهای زبده و ماهر در زمینه طراحی سه بعدی، می تواند خدمات طراحی فایلهای سه بعدی را به متقاضیان ارائه کند. کارشناسان این مرکز علاوه بر آشنایی با طیف قابل توجهی از نرم افزارهای طراحی سه بعدی، بدلیل آشنایی کامل با روند چاپ سه بعدی، نسبت به رعایت نکات لازم در زمان طراحی فایل سه بعدی تسلط ویژه داشته و بدین ترتیب از بروز اشکال در زمان چاپ طرح جلوگیری می کنند. این در حالیست که سایر طراحان با قابلیتهای دستگاههای پرینتر سه بعدی آشنایی نداشته و به همین دلیل در زمان طراحی، این نکات را مدنظر قرار نمی دهند و به همین دلیل روند چاپ، در اغلب موارد، بیش از یک بار انجام شده و لذا متقاضی دریافت خدمات چاپ سه بعدی بلحاظ هزینه و زمان متضرر می شود.

۲- امکان سفارش چاپ سه بعدی بصورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری

مرکز آنلاین سفارش و چاپ سه بعدی سی زان با طراحی وب سایت http://www.3dprintstore.ir بعنوان نخستین وب سایت ارائه کننده خدمات چاپ سه بعدی در ایران، کلیه مراحل سفارش تا چاپ سه بعدی و تحویل آن را به صورت خدمات غیرحضوری درآورده و با این کار طیف گسترده ای از مشتریان را به سمت خود جلب نموده است. این امر به حدی مورد توجه متقاضیان خدمات چاپ سه بعدی قرار گرفته است که حتی موردی از ارائه خدمات به یکی از هموطنان ساکن در کشور آمریکا نیز ثبت شده است! از دیگر نکات جالب سایت مذکور؛ امکان پیگیری روند انجام سفارش به صورت های مختلف (پیامک، ایمیل، مشاهده در سایت) و توسط خود مشتری است.

۳- تنوع روشها و امکانات مرکز چاپ سه بعدی سی زان

مرکز چاپ سه بعدی سی زان مجهز به دستگاههای مختلف و متنوع چاپ سه بعدی بوده و از این لحاظ دست مشتری برای سفارش در زمینه های مختلف و استفاده از فناوری های متنوع چاپ سه بعدی باز است. امکان سفارش چاپ سه بعدی تمام رنگی و نیز امکان سفارش چاپ سه بعدی در ابعاد بزرگ، که توسط پرینتر سه بعدی مدل سی زان سه پلاس (یکی از بزرگترین سایزهای پرینتر سه بعدی موجود در بازار ایران) انجام می شود، از جمله این امکانات می باشد. شایان ذکر است که این ویژگی در کمتر مرکزی قابل دسترسی است.

۴- امکان سفارش در تیراژ بالا و انجام آن در زمان کوتاه

همانگونه که پیشتر نیز ذکر شد، شرکت سی زان پردازش کویر، بعنوان تولید کننده پرینترهای سه بعدی سی زان، بدلیل اینکه خود تولید کننده دستگاههای پرینتر سه بعدی ست، مرکز چاپ سه بعدی سی زان را به تعداد زیادی از این دستگاهها مجهز نموده و به همین دلیل امکان پذیرش سفارش قطعات و طرحها در تیراژ بالا و تحویل آن در زمان کوتاه، برای این مرکز مقدور می باشد. این در حالیست که سایر مراکز مشابه عموماً با یک دستگاه پرینتر سه بعدی نسبت به ارائه خدمات چاپ سه بعدی فعالیت می کنند و لذا امکان انجام چنین سفارشاتی را در زمان کوتاه ندارند.

۵- قیمت پایین خدمات در مقایسه با مراکز مشابه

بدلیل آنچه در قسمت قبل گفته شد و نیز توجه به این نکته که مواد اولیه مورد نیاز دستگاههای پرینتر سه بعدی (فیلامنت) نیز توسط شرکت دانش بنیان سی زان پردازش کویر تولید می شود، مرکز چاپ سه بعدی سی زان امکان کاهش هزینه های خود و در نتیجه ارائه تخفیف و کاهش قیمت خدمات ارائه شده به مشتریان را دارد. این امر در سفارشات با تیراژ بالا و یا دارای زمان انجام زیاد، بیشتر مشهود است.

شرکت سی زان پردازش کویر با راه اندازی این مرکز، اهداف زیر را دنبال می کند:

  • ارائه خدمات به افراد و موسساتی که مایل به خرید دستگاه های پرینتر سه بعدی نیستند.
  • طراحی مدلهای سه بعدی موردنیاز مشتریان توسط کارشناسان خبره و مسلط به محیط های طراحی سه بعدی و سپس چاپ آنها.
  • طراحی مدلها و نمونه های سه بعدی برای نشان دادن قابلیت های پرینترهای سه بعدی تولیدی شرکت سی زان پردازش کویر در زمینه های مختلف مانند “بام زیبای خانه بروجردی های کاشان“.
  • بررسی و نمونه گیری از کیفیت چاپ فیلامنت های (مواد اولیه پرینترهای سه بعدی) تولید شده توسط شرکت.
  • بررسی و تست قابلیتهای دستگاههای پرینتر سه بعدی تولید شده شرکت سی زان پردازش کویر و تلاش در زمینه توسعه و بهبود عملکرد آن.

مرکز آنلاین چاپ سه بعدی سی زان همچنین با راه اندازی وب سایت www.3dprintstore.ir برای نخستین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات چاپ سه بعدی بصورت آنلاین نموده است. در این وب سایت امکان ارسال طرحهای متقاضیانِ دریافت خدمات چاپ سه بعدی و نظارت آنها بر روند انجام سفارش وجود دارد.

فهرست