مصاحبه رئیس هیات مدیره شرکت سی زان پردازش کویر با نشریه تخصصی صنعت پلیمر و پوشش

ماهنامه بسپار بعنوان نشریه تخصصی صنعت پلیمر و پوشش، در نسخه شماره ۲۱۲ خود که در خرداد ماه ۱۳۹۹ منتشر شد، پرونده ویژه ای را برای صنعت چاپ سه بعدی باز نموده و طی آن با تعدادی از مدیران شرکتهای فعال در صنعت چاپ سه بعدی مصاحبه نموده است. از جمله این مصاحبه ها، مصاحبه با امیرحسین نیکوکار، رییس هیات مدیره شرکت دانش بنیان سی زان پردازش کویر است.

در این مصاحبه سوالات مختلفی درخصوص تکنولوژی های چاپ سه بعدی و وضعیت آن در ایران، مواد اولیه مورد استفاده در چاپگرهای سه بعدی و نیز کاربردهای پرینتر سه بعدی در صنایع مختلف پرسیده و پاسخ به این سوالات درج شده است. نسخه الکترونیک این ماهنامه از طریق فروشگاه کتابهای الکترونیک و صوتی فیدیبو در دسترس می باشد.

“بسپار” برابرنهاده واژه Polymer است که از سوی فرهنگستان علوم و زبان و ادب پارسی پیشنهاد و به تصویب رسیده است. ماهنامه بسپار در ابتدا خاستگاهی دانشجویی داشته و در دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط گروهی از دانشجویان این رشته منتشر شده است. پس از آن در سال ۱۳۷۶ با دریافت مجوز انتشار بین المللی به دو زبان فارسی و انگلیسی فعالیت خود را ادامه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up