مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی
سفارش آنلاین با طعم چند کلیک!

مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی

Online 3d Printing Service

“مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی” سی زان، نخستین پلتفرم آنلاین خدمات چاپ سه بعدی کشور است. پروژه ی چاپ سه بعدی شما توسط مجرب ترین متخصصین حوزه ی چاپ سه بعدی و با بهترین دستگاه ها، طی یک پروسه ی کاملاً آنلاین ساخته می شود.

چرا باید از مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی استفاده کنم؟

شاید شما تنها نیاز به خدمات چاپ سه بعدی دارید و تمایلی به خرید چاپگر سه بعدی ندارید. شاید یک یا چند قطعه را باید بعنوان نمونه تولید کنید و توجیه اقتصادی برای سرمایه گذاری در جهت خرید پرینتر سه بعدی برای کار شما وجود ندارد.
از طرفی نیاز دارید که کار شما یا بالاترین دقَت، کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. حتی شاید شما نیاز دارید تا برای نوع و روش ساخت قطعه تان نیاز به مشاوره با کارشناسان خبره را دارید. همه ی اینها دلایلی هستند که باعث می شود شما مشتری “مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی” سی زان باشید.

 مرکز آنلاین سفارش چاپ سه بعدی چه خدماتی دارد؟

خدمات طراحی

طراحی سه بعدی

اگر طرح یا قطعه ای دارید که هنوز طراحی سه بعدی نشده و در حد ایده یا فکر اولیه است و یا قطعه ای دارید که قصد طراحی از روی آن را دارید، می توانید روی کمک طراحان سه بعدی مرکز ما، آنهم به صورت آنلاین، حساب باز کنید.

خدمات چاپ سه بعدی

چاپ سه بعدی

اگر نیاز به چاپ سه بعدی با هر کدام از روش و یا تکنولوژی های چاپ سه بعدی دارید کافی است فایل سه بعدی طرحتان را در اختیار ما قرار دهید؛ با تکنولوژی و متریال مورد نظرتان طرحتان را چاپ می کنیم، در صورت نیاز آنرا پرداخت و رنگ می کنیم و برایتان ارسال می کنیم. به همین راحتی!

فینیشینگ و رنگ

فینیشینگ و رنگ

بعضی مواقع نیاز است تا قطعه پس از فرایند چاپ سه بعدی، با عملیات اضافه تری، ظاهر شکیل تر و حر فه ای تری بگیرد. کارهایی مثل سمباده کاری، بتونه کاری، رنگ آمیزی، چاپ هیدروگرافی، آبکاری و … اگر نیاز داشتید، تمامی این خدمات را می توانیم برای شما انجام دهیم.

مراحل انجام سفارش چاپ سه بعدی
فاصله شما با قطعه ی سفارش تان تنها چند کلیک است!

upload step
طرح موردنظرتان را آپلود کنید
payment step
پیش فاکتور صادر شده را پرداخت کنید
print step
طرح شما را با دقت و سرعت چاپ می کنیم
send step
نمونه چاپ شده را برایتان ارسال می کنیم
keyboard_arrow_up