چرا پرینتر سه بعدی/ بزرگترین مزیت پرینترهای سه بعدی سی زان، ایرانی بودن آن است. ما طراح و تولید کننده پرینتر سه بعدی هستیم. این امر موجب توانایی ما در کاهش قیمت و امکان توسعه و تغییر امکانات دستگاههایمان می شود. بدلیل تسلط ما بر ساخت این دستگاهها، ما می توانیم دستگاهها را در ابعاد و با ویژگی های مختلف طراحی کنیم. بعنوان مثال پرینتر سه بعدی مدل سی زان دو پلاس ما دارای بزرگترین ابعاد چاپ است و شما دستگاهی با چنین ابعاد کاری را در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید!

space

پشتیبانی فنی پرینترهای سه بعدی سی زانپشتیبانی فنی ۲۴ ساعته

 متاسفانه عمده دستگاههای پرینتر سه بعدی موجود در ایران بصورت وارداتی (دستگاه کامل یا کیت قطعات) بوده و از هیچگونه پشتیبانی فنی و گارانتی برخوردار نیستند. همچنین بدلیل نوسانات ارز و هزینه های مربوط به حمل و نقل، قیمت تمام شده این دستگاهها برای خریدار، بیش از دستگاههای پرینتر سه بعدی سی زان می باشد. تصور کنید که دستگاه پرینتر سه بعدی شما خراب شده باشد و بخواهید تا با چین تماس بگیرید و مشکل تان را رفع کنید! حتی تصورش هم خنده دار است. این در حالیست که کارشناسان بخش فنی ما براحتی در دسترس شما هستند و می توانید ضمن تماس با آنها از خدمات پشتیبانی ما برخوردار شوید.


تامین مواد اولیه فیلامنتتولید و تامین مواد اولیه پرینتر سه بعدی

 تامین مواد اولیه پرینترهای سه بعدی از اهمیت فراوانی برخوردار است بطوریکه بدون مواد اولیه، هیچگونه کارایی نخواهند داشت. بدلیل عدم تولید فیلامنت های مواد اولیه پرینتر سه بعدی در ایران، هر از گاهی این مواد کمیاب شده و باعث بروز مشکلاتی برای مصرف کنندگان می شوند. شرکت سی زان پردازش کویر، تامین مواد اولیه را برای خریداران دستگاههای پرینتر سه بعدی سی زان تضمین می کند. اخیراً و در پی تولید نخستین نمونه های مواد اولیه ایرانی برای پرینترهای سه بعدی توسط ما؛ حاشیه امن بیشتری برای خریداران ایجاد شده است. ما مواد اولیه را با نصف قیمت بازار به خریداران پرینترهای سه بعدی سی زان عرضه می کنیم.


مقایسه پرینتر سه بعدی سی زان

رقابت با سایر برندهای پرینتر سه بعدی

 کارشناسان ما با بررسی انواع مکانیزم های موجود در بازار پرینتر سه بعدی، بهترین ها را برای کاربردهای مختلف انتخاب و در پرینترهای سه بعدی سی زان بکار گرفته اند. ما حاضریم تا در شرایط یکسان، قطعات چاپ شده توسط دستگاههای سی زان را با سایر دستگاهها مقایسه و خودتان کیفیت را قضاوت کنید. همچنین کیفیت بالای قطعات مصرفی در دستگاهها ما باعث افزایش طول عمر آنها شده است. طراحی بخشهای مختلف دستگاهها در کشور عزیزمان موجب قطع وابستگی در این زمینه و نیز جلوگیری از خروج ارز شده است.


دانش بنیانما یک شرکت دانش بنیان هستیم

شرکت سی زان پردازش کویر بدلیل فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی، موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیان برای محصولات خود شده است. طراحی مدلهای مختلف پرینترهای سه بعدی، تولید فیلامنت های مواد اولیه پرینترهای سه بعدی (با همکاری یکی از مراکز تحقیقاتی معتبر کشور)، طراحی و ساخت بخشهای حساس دستگاهها با کمک صنعتگران ماهر و طراحی و کالیبراسیون بخشهایی از دستگاهها بصورت اختصاصی، از جمله فعالیتهای شرکت ما در زمینه پرینترهای سه بعدی است. وجود نام شرکت سی زان پردازش کویر در لیست شرکتهای دانش بنیان گواهی بر توان فنی مورد تایید ما توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان است.


ما زنجیره ای متشکل از تمامی نیازهای کاربران پرینترهای سه بعدی را نیز ایجاد و ارائه کرده ایم. بخشی از این زنجیره که در قالب مجموعه وب سایتهای شرکت سی زان پردازش کویر ارائه گردیده بدین شرح است:

۱- وجود تعداد زیادی طرح و فایل سه بعدی (گردآوری شده از وب سایتهای مختلف) در گالری طرح های سه بعدی سی زان، بعنوان نخستین گالری طرحهای سه بعدی ایرانی، نیاز کاربران به نمونه های متنوع و متفاوت از فایل های سه بعدی را پاسخ می دهد.

۲- کاربرانی که قبل از خرید دستگاه مایلند تا نمونه ای از خروجی آنرا ببینند و یا به جای خرید دستگاه می خواهند از خدمات آن برخوردار شوند؛ می توانند با مراجعه به نخستین مرکز آنلاین چاپ و سفارش سه بعدی از خدمات گسترده آن بهره مند شوند.

۳-  ارائه دوره های آموزشی در زمینه مهارتهای مربوط به چاپ سه بعدی بخشی از روند پشتیبانی از مشتریان پرینترهای سه بعدی سی زان است. این دوره ها که در قالب مجازی و از بستر سایت فارسی لرن ارائه می شوند موجب شکل گیری آکادمی سی زان شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up