پرینتر سه بعدی رزینی

آروشــــا رومیزی
پرینتر سه بعدی تکنولوژی MSLA

“آروشا” محصول جدید سی زان با تکنولوژی MSLA و با سایز رومیزی است. “آروشا” با سایز چاپ بزرگ و البته دقت بسیار بالا در نمونه سازی گزینه ای مناسب برای چاپ نمونه های با دقت و جزئیات بالا است.

ریخته گری دقیق | جواهر سازی | دندانپزشکی | مجسمه سازی | اکشن فیگور | مدلسازی دقیق

pro3th

با رزولوشن ۸K ، با بالاترین دقّت ،
بیشرین جزئیات را پرینت کنید
دقت ۲۵ میکرونی چاپ در لایه های با دقت ۱۰ میکرون را تجربه کنید

8klogo200

ضیافت پیکسل ها با موتور نور حرفه ای

بالاترین دقت چاپ را با آروشا تجربه کنید

موتور تولید نور “آروشا ” یک منبع نور حرفه ای تشکیل شده از آرایه ای ال ای دی های با محدوده نور فرابنفش است. تمامی ال ای دی ها با ماژول افزاینده ی نور، قدرتی یکنواخت را در تمامی سطح صفحه ی ساخت ایجاد می کند. به این معنی که بر خلاف روش های دیگر، نشانه ای از افت شدت نور در لبه های اطراف صفحه ی ساخت نخواهیم داشت. علاوه بر این با تکنولوژی تصحیح اتوماتیک پیکسل به کار رفته در “آروشا ” لبه های تیز و پیکسلی به طرز کاملا حرفه ای تصحیح شده و لبه هایی با دقت و نرم در قطعه ی خروجی خواهیم داشت.

+۸۰۰۰
ساعت

عمر منبع نور

+۲۰۰۰
ساعت

عمر نمایشگر منبع (LCD)

+۱۰۰۰
پلیت چاپ

عمر nfep تانک

s01 1024x480 1
s03 tiny 1024x284 1
05 tiny
سایز بزرگ پرینت

 ۲۵ × ۱۲ × ۱۹ سانتیمتر

سایز بزرگ چاپ به همراه رزولوشن ۸k در “آروشا”، یکی از ویژگی های برجسته آن بشمار می آید. با سایز بزرگ پرینت می توانید قطعات بزرگتر و یا کارهای سری تولیدی را با تعداد و سرعت بیشتر چاپ کنید.

صفحه نمایش تاچ اسکرین

صفحه نمایش تاچ اسکرین

“آروشا” یک صفحه ی تاچ اسکرین ۵ اینچ رنگی دارد. از این رو می توانید به راحتی و با رابط کاربری ساده و زیبا از تمامی قابلیت های دستگاه استفاده کنید. کلیه عملیات چاپ از طریق این صفحه قابل کنترل است.

فپ پرینتر سه بعدی

صفحه nfep با عمر بالا

صفحه ی nfep قابل تعویض با کار رفته در تانک “آروشا” با چسبندگی بسیار پایین عمر بالایی نسبت به صفحات قدیمی تر دارد. از این در سطح وسیع به راحتی و در تعداد دفعات بالا قابلیت چاپ خواهید داشت.

رزین پرینتر سه بعدی رنگی

پشتیبانی از انواع رزین

سیستم باز مواد اولیه “آروشا” به شما امکان استفاده از تمامی رزین های رایج را می دهد. رزین های ریخته گری، فلکسیبل، جنرال، دمای بالا، شفاف، دندانپزشکی، tought و … را می دهد.

صنعت مورد نظرتان را انتخاب کنید

دندانپزشکی

جواهرسازی

شنوایی

درمان

ساخت و تولید

قطعات مینیاتوری

پشتیبانی قدرتمند مادام العمر

به راحتی و بی درنگ از خدمات پشتیبانی و مشاوره ی سی زان بهره ببرید. کارشناسان ما همیشه آماده ی پاسخگویی هستند. علاوه بر این برای دریافت خدمات ویژه ی پشتیبانی می توانید “گارانتی طلایی” را انتخاب کنید.

پشتیبانی سی زان

نرم افزار کاربری و اسلایسر قدرتمند و ساده

نرم افزار اسلایسر “آروشا” با ظاهری سادی و کاربر محور، امکانات و ویژگی های قدرتمندی را در اختیار کاربر قرار می دهد. نرم افزار علاوه بر ساپورت گذاری اتوماتیک، امکان ساپورت گذاری آسان را در اختیار کاربر قرار می دهد.

اسلایسر

پشتیبانی از انواع رزین های استاندارد

سیستم باز مواد اولیه “آروشا” به کاربران اجازه می دهد تا طیف متنوعی از رزین ها را بکار ببرند. رزین های فلکسیبل، رزین های محکم، رزین های ریخته گری، رزین های مخصوص دندانپزشکی و … همه قابل چاپ بوسیله دستگاه هستند.

انواع رزین ها

مشخصات فنّی آروشــا 

   
تکنولوژی چاپ سه بعدی MSLA
سایز پرینت ۱۲ * ۱۹ * ۲۵ سانتیمتر
ابعاد دستگاه ۴۰ * ۳۹ * ۷۵ سانتیمتر
رزولوشن ۸K
طول موج LED ۴۰۵ نانومتر
متریال پشتیبانی شده بیش از ۵۰۰ نوع متریال – سیستم باز مواد اولیه
ورودی فایل STL . 3mf
ارتباطات  Ethernet
رنج پاور ۳۶۰ وات
وارانتی ۱۲ ماه – قابل ارتقاء به وارانتی طلایی
پشتیبانی تکنیکال پشتیبانی مادام العمر
keyboard_arrow_up