چاپ گلدان خانگی با پرینتر سه بعدی

تکنولوژی چاپ سه بعدی دنیا را متحول خواهد کرد. حتماً بارها و بارها این جمله به گوشتان خورده است و حتما هر بار از خودتان پرسیده اید چگونه؟ راه دوری نروید و زمان زیادی را به انتظار نشیندید با کمی دقت متوجه خواهید شد که تاثیر صنعت چاپ سه بعدی امری غیرقابل انکار است.

چرا که راه های سخت را آسان و هزینه های هنگفت را کاهش و پروسه های زمان بر را کوتاه وسریع می کند. اهالی عصر تکنولوژی خواسته یا ناخواسته بدان وابسته شده یا خواهند شد.

پرینترهای سه بعدی را می توان جادوگرانی زبردست نامید که قادرند به رویاها و ایده های ذهنی شما واقعیت بخشند. شاید با خود فکر کنید پرینتر سه بعدی وسیله ایست که می تواند فقط در ارگانها و صنایع کاربرد داشته باشد و من بعنوان فرد معمولی هرگز نیازی به آن نخواهم داشت. اما اشتباه نکنید. علت مقبولیت عام این دستگاه کارگشایی و رفع مشکل برای هر صنف و قشری می باشد. حتی اگر یک دانش آموز و یا یک خانه دار هستید می توانید از این دستگاه در جهات مختلفی برای رفاه خود و اطرافیانتان استفاده کنید.
پس بهتر است از غافله عقب نمانده و بیش از پیش با این دستگاه آشنا شده و در زندگی خود از آن بهره مند شوید. چرا که به زودی پرینترهای سه بعدی نیز مانند ملزومات منزل در هر خانه ای جایگاهی ویژه خواهند داشت.

نمونه ای از کاردبرد خانگی آن:
عمر گلدانهای سرسبز منزل خود را سالیان متمادی تمدید کنید.

گلدانهای طبیعی از جمله اجزای ضروری هر دکوراسیونی است، و بقدری زیبا و نشاط آور هستند که نمی توان نقش آنها را نادیده گرفت. اما بعضی از ما بدلیل مشغله زیاد و یا گاهی بی توجهی، از آب دادن و رسیدگی به گلدانها غافل مانده و باعث پژمردگی و خشک شدن آنها می شویم.

از طرفی هم بعضی از گلدانها شرایط آبیاری خاصی دارند که به خاطر سپردن آن در کنار مشغله زندگی کار آسانی نیست. در اینجا برای پرورش گلها و گیاهانمان به دستیاری زبردست نیاز پیدا می کنیم.

خب قبل از هر کاری به سراغ پرینتر سه بعدی خود بروید و راه چاره را از او بخواهید. پرینتر سه بعدی گلدان را به شما معرفی می کند که بطور خودکار مسئولیت آبیاری گلدانها را برعهده می گیرند.

گلدان

این گلدان را از سایت ۳dgallery سی زان به صورت رایگان دانلود کنید و با پرینتر رومیزی خود و ازجنس PLA چاپ کنید و دیگران نگران بی آبی و خشک شدن گلهایتان نباشید.

با ما همراه باشید تا با نمونه هایی از کاربردهای خانگی و شخصی پرینتر سه بعدی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up