پرینت سه بعدی ظروف غذاخوری و تزیینی از جنس سرامیک لعاب دار

Shapeways بعنوان بزرگترین فروشگاه، انجمن و سرویس آنلاین چاپ سه بعدی دنیا، اقدام به دریافت سفارشات مشتریان خود برای چاپ اشیای سرامیکی کرده است. بدین ترتیب طراحان و مشتریان می توانند ظروف غذاخوری از قبیل بشقاب، پارچ و لیوان، نمکدان و هر آنچه به خوردن و آشامیدن مربوط می شود را با اطمینان خاطر از سلامت و بهداشت این ماده سرامیکی، به سلیقه خودشان به صورت سه بعدی در اختیار داشته باشند.

همچنین سفارش سایر اقلام زینتی مانند شمعدان، گلدان، مجسمه، قاب آینه، تابلو و … را نیز پذیرا می باشد. به گفته Peter Weijmarshausen مدیرعامل و موسس این شرکت:

ماده اولیه ای که در پرینت سه بعدی اشیا استفاده می شود نه تنها  از کیفیت بالا، ظاهری زیبا و جذاب برخوردار است بلکه از نظر بهداشتی نیز مورد تائید می باشد. با فراهم آوردن امکان پرینت سه بعدی ظروف، افراد می توانند ملزومات منزلشان را بر طبق میل و سلیقه خودشان داشته باشند.

وی افزود؛

با پرینت سه بعدی سفارشات، مشتریان خود را در رسیدن به اهدفشان و ترسیم یک زندگی با ظاهری باب میلشان یاری می دهیم. بدین ترتیب با گسترش صنعت چاپ سه بعدی تحولی عظیمی در نحوه سفارشات، خرید و معاملات را شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up