پرینت سه بعدی ظروف غذاخوری و تزیینی از جنس سرامیک لعاب دار

Shapeways بعنوان بزرگترین فروشگاه، انجمن و سرویس آنلاین چاپ سه بعدی دنیا، اقدام به دریافت سفارشات مشتریان خود برای چاپ اشیای سرامیکی کرده است. بدین ترتیب طراحان و مشتریان می توانند ظروف غذاخوری از قبیل بشقاب، پارچ و لیوان، نمکدان و هر آنچه به خوردن و آشامیدن مربوط می شود را با اطمینان خاطر از سلامت و بهداشت این ماده سرامیکی، به سلیقه خودشان به صورت سه بعدی در اختیار داشته باشند.

همچنین سفارش سایر اقلام زینتی مانند شمعدان، گلدان، مجسمه، قاب آینه، تابلو و … را نیز پذیرا می باشد. به گفته Peter Weijmarshausen مدیرعامل و موسس این شرکت:

ماده اولیه ای که در پرینت سه بعدی اشیا استفاده می شود نه تنها  از کیفیت بالا، ظاهری زیبا و جذاب برخوردار است بلکه از نظر بهداشتی نیز مورد تائید می باشد. با فراهم آوردن امکان پرینت سه بعدی ظروف، افراد می توانند ملزومات منزلشان را بر طبق میل و سلیقه خودشان داشته باشند.

وی افزود؛

با پرینت سه بعدی سفارشات، مشتریان خود را در رسیدن به اهدفشان و ترسیم یک زندگی با ظاهری باب میلشان یاری می دهیم. بدین ترتیب با گسترش صنعت چاپ سه بعدی تحولی عظیمی در نحوه سفارشات، خرید و معاملات را شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست