تحویل پرینتر سه بعدی به پردیس بین الملل دانشگاه تهران در کیش

در ادامه تجهیز دانشگاههای کشور به دستگاه پرینتر سه بعدی، پردیس بین الملل دانشگاه تهران در کیش هم نسبت به خرید و نصب این دستگاه اقدام نمود.

خانم دکتر یاسمین خداداده، عضو هیات علمی گروه طراحی صنعتی پردیس بین الملل دانشگاه تهران در کیش، در مراسم تحویل و نصب دستگاه مذکور طی سخنانی گفت:

در سال ۱۳۸۶ که از انگلستان به ایران مراجعت کردم نخستین درخواست خرید من به پرینتر سه بعدی اختصاص داشت که به دلیل قیمت بالای آن، رد شد.

او درخصوص علت خرید پرینتر سه بعدی برای دانشگاه گفت که دانشجویان رشته طراحی صنعتی برای ساخت ایده ها و مدلهای ذهنی شان از روشهایی چون ساخت دستی و از موادی مثل چوب و فوم و فلز استفاده می کنند اما هیچکدام از این روشها به لحاظ دقت با تکنیک پرینت سه بعدی قابل مقایسه نیستند.

خانم دکتر خداداده علت انتخاب پرینترهای سه بعدی سی زان را تفاوت قیمت آن با نمونه های مشابه خارجی و نیز رضایت دانشگاه تهران از کیفیت خدمات و پشتیبانی ارائه شده برای پرینترهای قبلیِ خریداری شده، ذکر کرد.

برنامه تحویل پرینتر سه بعدی سی زان به پردیس بین الملل دانشگاه تهران در کیش با برگزاری یک کارگاه (ورک شاپ) همراه بود که طی آن، دانشجویان با مفاهیم پرینت سه بعدی و نحوه استفاده از پرینتر سه بعدی به صورت عملی آشنا شدند.

در ادامه می توانید گزارش ویدئویی این مراسم را ببینید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست