حضور در اولین نشست تشکیل انجمن صنفی ساخت افزایشی

نشست تشکیل انجمن صنفی ساخت افزایشیدر راستای اهداف سند و برنامه ملی توسعه صنعت ساخت افزایشی، اولین نشست شرکتهای فعال در زمینه ساخت افزایشی با هدف تشکیل انجمن صنفی ساخت افزایشی ایران در محل ستاد توسعه فناوریهای مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی برگزار شد. تشکیل این انجمن با هدف منظم نمودن فعالیتها، رفع موانع و مشکلات صنفی و توسعه فعالیتهای تولید و تجاری شرکتهای فعال این حوزه انجام خواهد شد.

در این نشست که بیش از ۳۰ شرکت فعال در زمینه ساخت افزایشی حضور داشتند در ابتدا دکتر شکریه، دبیر ستاد توسعه مواد و ساخت پیشرفته درخصوص اهمیت و لزوم تشکیل انجمن صنفی و همچنین تجارب موفق و ناموفق برخی انجمنهای صنفی ایران صحبت نمودند. برنامه‌های کلی ستاد در زمینه ساخت افزایشی در سال ۹۶ تشریح و ادامه مباحث به گردهمایی ۲۲ شهریور ماه موکول شد. در ادامه حاضران در مورد مزایا، معایب و ملاحظات تشکیل انجمن صنفی به بحث و تبادل نظر پرداخته و در پایان با اکثریت آرا حاضرین تصمیم بر آن شد که در پایان جلسه، هیات موسسین انجمن صنفی به منظور پیگیری اقدامات لازم برای تشکیل و ثبت انجمن انتخاب شوند. با انتخاب هیات موسسین مقرر شد تا مقدمات تشکیل انجمن صنفی پیگیری شده و در اسرع وقت اولین نشست مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی برگزار گردد.

نماینده شرکت سی زان پردازش کویر به عنوان یکی از برندهای شناخته شده و موفق در صنعت چاپ سه بعدی ایران، با حضور در این جلسه به اعلام مواضع و نظرات شرکت در زمینه تشکیل انجمن صنفی ساخت افزایشی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up