خرید پرینتر سه بعدی سی زان توسط شرکت خودرورهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)

شرکت خودرورهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) هم به جمع خریداران پرینترهای سه بعدی سی زان پیوست.

کاربردهای وسیع و متنوع پرینترهای سه بعدی را می توان تقریباً در هر زمینه مشاهده نمود. از طراحی قطعات گرفته تا صنایع نظامی و پزشکی تا ماکت سازی، ساخت تندیس و قالبسازی. طراحی خودرو نیز بعنوان یک رشته که وابستگی زیادی به طراحی قطعات دارد بعنوان یکی از اصلی ترین صنایع کاربردی برای پرینتر سه بعدی به شمار می رود. روال طراحی هزاران قطعه برای ساخت یک خوردرو که شامل هزینه های سنگین برای ساخت چندین باره قطعات به منظور کارکرد بهتر هستند، موجب شده تا از پرینتر سه بعدی برای کاهش هزینه و زمان لازم در این زمینه استفاده شود. جالب است بدانید که حتی مسابقاتی در زمینه طراحی خودرو با پرینتر سه بعدی نیز وجود دارد! (مثل این مسابقه)

شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو که به اختصار آپکو نامیده می شود، یکی از شرکتهای وابسته به شرکت ایران خودرو است. موضوع فعالیت های شرکت آپکو شامل ایجاد تغییرات و انجام بهینه سازی در حوزه های ذیل است:

–  ارایه تجهیزات جانبی (Accessories) و انتخابی (Optional) و نصب هرگونه تجهیزات و لوازم سفارشی

–  ایجاد تغییرات در قوای محرکه و سیستم های مکانیکی و الکترونیکی خودرو به منظور افزایش عملکرد و سفارشی سازی خودرو مبتنی بر اصول مهندسی و تکنولوژی های پیشرفته در تولید خودرو سفارشی

– ارایه خدمات ویژه به مشتریان خودروهای سفارشی

در همین راستا، کارشناسان شرکت آپکو با بررسی برندها و مدلهای موجود و پس از آشنایی با پرینترهای سی بعدی سی زان، نسبت به خرید این دستگاهها اقدام نموده و به جمع مشتریان پرینترهای سه بعدی سی زان پیوستند. به گفته کارشناسان آپکو، ساخت مدل اولیه طراحی های جدید خودرو از جمله اهداف خرید پرینتر سه بعدی توسط این شرکت است.

امیدواریم استفاده از پرینترهای سه بعدی در صنعت خودروسازی کشورمان موجب پیشرفت و نوآوری بیشتر شود. شرکت سی زان پردازش کویر نیز آمادگی ارائه خدمات در زمینه فروش پرینتر سه بعدی و سفارش چاپ سه بعدی به مشتریان این بخش را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up