تمدید گواهینامه دانش بنیان محصولات شرکت سی زان پردازش کویر

شرکت سی زان پردازش کویر برای دومین بار موفق به کسب گواهینامه دانش بنیان برای محصولات خود در زمینه چاپگرهای سه بعدی گردید.

برطبق قوانین مربوط به شرکتهای دانش بنیان، یک شرکت می تواند حداکثر به مدت ۱۵ سال از مزایای این قانون استفاده کند اما لازم است بصورت منظم توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا مورد ارزیابی قرار گیرد.

از این رو پس از منقضی شدن گواهینامه قبلی، که دارای اعتبار دو ساله بود، به درخواست شرکت سی زان پردازش کویر، اولین تولید کننده پرینترهای سه بعدی تجاری در ایران، پس از طی مراحل بررسی و بازدیدهای فنی مجدد، گواهینامه دانش بنیانی شرکت در زمینه پرینترهای سه بعدی مجدداً مورد تایید قرار گرفت.

براساس مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا شرکت سی زان پردازش کویر از تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲ به مدت دو سال تحت حمایت قانون شرکتهای دانش بنیان قرار گرفت که صحت این امر از طریق مراجعه به صفحه مربوطه در سایت کارگروه و جستجوی نام شرکت سی زان پردازش کویر قابل تحقیق می باشد.

تمدید مجدد فعالیتهای دانش بنیان شرکت سی زان پردازش کویر، ضمن تایید روند تحقیق و توسعه در شرکت، از این لحاظ نیز دارای اهمیت است که با افزایش شرکتهای متقاضی دریافت گواهینامه دانش بنیانی برای محصولات خود، روند سخت گیرانه تری از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا اتخاذ گردیده و از این رو تعدادی قابل توجهی از شرکتهایی که سابقاً موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان شده بودند در روند تمدید؛ مورد تایید قرار نگرفتند.

شایان ذکر است که شرکت سی زان پردازش کویر بعنوان شرکتی فعال در زمینه چاپگرهای سه بعدی و فناوری های وابسته می باشد که دارای محصولات متنوعی بوده و برای محصولات خانواده چاپگرهای سه بعدی خود در دسته سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک حائز شرایط مدنظر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا به عنوان دانش بنیان تولیدی نوع دو (صنعتی) گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up