تخفیف مشکلات دوره ی درمان مصدومان توسط پرینتر سه بعدی

پیچ خوردگی، شکستگی یا ترک برداشتن استخوان دست از جمله آسیبهایی است که اکثر افراد در طول عمر خود یک یا در بعضی موارد چندین بار بدان دچار شده اند. بدون شک تنها راه درمان، استراحت طولانی مدت و گچ گیری عضو آسیب دیده است.

مصدوم ناچار است در طول این مدت یک توده حجیم از جنس گچ یا فایبر گلاس را همراه خود حمل کند، وزن آن را تحمل کند، از رسیدن آب به آن خوشبختانه در قرن حاضر، ظهور تکنولوژی چاپ سه بعدی، به همه این مشکلات خاتمه داده است؛ چرا که می توان به کمک پرینتر سه بعدی برای عضو آسیب دیده، یک قالب محافظ، طراحی و چاپ کرد. این قالب در عین سبک بودن، بسیار محکم است. این قالب علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، قابل شستشو است، هوا براحتی از منافذ آن عبور می کند و بهداشتی است. از دیگر مزایای آن می توان به حجم کم آن اشاره کرد بدین گونه که می توان عضو آسیب دیده را با لباس پوشاند. تنها مشکل این خلاقیت نوین، این است که دیگر دوستانتان نمی توانند روی دستتان یادگاری بنویسند.جلوگیری کند، لبه های سخت و تیز آن را چسب کاری کند، از همه این مسائل گذشته، باید با بوی نامطبوع و خارش ناحیه آسیب دیده تا پایان دوره نقاهت کنار آید.

خوشبختانه در قرن حاضر، ظهور تکنولوژی چاپ سه بعدی، به همه این مشکلات خاتمه داده است؛ چرا که می توان به کمک پرینتر سه بعدی برای عضو آسیب دیده، یک قالب محافظ، طراحی و چاپ کرد. این قالب در عین سبک بودن، بسیار محکم است. این قالب علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، قابل شستشو است، هوا براحتی از منافذ آن عبور می کند و بهداشتی است. از دیگر مزایای آن می توان به حجم کم آن اشاره کرد بدین گونه که می توان عضو آسیب دیده را با لباس پوشاند. تنها مشکل این خلاقیت نوین، این است که دیگر دوستانتان نمی توانند روی دستتان یادگاری بنویسند. 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up