بازدید معاون علم و فناوری ریاست جمهوری، دکتر ستاری، از مراکز علمی و دانشگاهی کاشان

دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی سفری یک روزه به کاشان، ضمن بازدید از مراکز علمی و دانشگاهی با حضور در شرکت های دانش بنیان به بازدید از دستاوردهای آنها پرداخت.

ایشان با افتتاح رسمی پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی، از نمایشگاه برگزار شده در آن بازدید نمود. در این نمایشگاه که محصولات و پتانسیل های بخشی از صنایع کاشان به نمایش درآمده بود، تعدادی از دستاوردهای شرکت دانش بنیان سی زان پردازش کویر هم ارائه شده بود که مورد توجه و بازدید دکتر ستاری قرار گرفت.

همچنین ایشان با حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان، ضمن افتتاح نخستین مرکز رشد و فناوری دانشگاههای فنی و حرفه ای کشور، از نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی این دانشگاه نیز بازدید نمودند. در نمایشگاه مذکور، طرح مراکز ساخت و تولید دیجیتال دانشگاهی توسط کارشناسان شرکت سی زان پردازش کویر برای ایشان تشریح شد که مورد توجه قرار گرفت و خواستار پروپوزال تفصیلی آن شدند. شایان ذکر است که نخستین مرکز ساخت و تولید دیجیتال دانشگاهی کشور در این دانشگاه و توسط شرکت سی زان پردازش کویر راه اندازی شده است.

شهرستان ویژه کاشان با قرارگیری در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب کشور، و با داشتن تعداد قابل توجهی مرکز آموزش عالی و نیز شهرکهای صنعتی، نخستین شهر غیر مرکز استان است که پارک علم و فناوری در آن برپا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست