انعکاس فعالیتهای پرینتر سه بعدی سی زان در سایت معتبر ۳dprint.com

سایت خبری ۳dprint.com که یکی از سایتهای مشهور و معتبر در زمینه اخبار و رویدادهای مرتبط با صنعت ساخت افزایشی و چاپ سه بعدی است در مطلبی اختصاصی به انعکاس فعالیتهای شرکت سی زان پردازش کویر در زمینه پرینت سه بعدی پرداخت.

در مطلب مذکور که از شرکت سی زان پردازش کویر با عنوان “پیشرو صنعت در حال رشد چاپ سه بعدی ایران” نام برده شده، گزارشی از فعالیتهای مختلف این شرکت در زمینه تولید دستگاههای پرینتر سه بعدی ارائه شده است. فعالیتهای جانبی شرکت سی زان در زمینه چاپ سه بعدی مانند سرویس های آنلاین سفارش و چاپ سه بعدی، گالری آنلاین طرحهای سه بعدی، انواع تکنولوژی های استفاده شده در دستگاههای شرکت و نیز فعالیت در زمینه تولید فیلامنت یا مواد اولیه دستگاههای چاپگر سه بعدی نیز در سایت مذکور مورد بررسی قرار گرفته است.

همچنین در مطلبی دیگر، خبر برگزاری نخستین رویداد چاپ سه بعدی ایران درج شده است که در این مطلب نیز به جایگاه شرکت سی زان در صنعت چاپ سه بعدی ایرانی و نیز مقام نخست کسب شده توسط سی زان در اولین مسابقه انتخاب بهترین چاپگر ایرانی اشاره گردیده.

در بخشی از این خبر می خوانیم: “اولین تولیدکننده چاپگر سه بعدی در ایران شرکت سی زان است که بیش از سه سال اقدام به تولید چاپگرهای سه بعدی نموده است. همچنین آنها اولین سرویس چاپ سه بعدی را ایجاد کرده اند. امری که دیگران هم به آن پیوسته اند اما کماکان سی زان در آن برجسته بوده و نشانه این مدعا پیروزی آنها در بخش اف دی ام مسابقات است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up