پرینتر سه بعدی و نوبرانه های پاییزی

پاییزی دیگر فرا رسید و عطر و بوی نوبرانه های پاییزی فضای روحمان را جلا می بخشد. همیشه اولین ها بیادماندنی ترین ها هستند. اولینهایی که ممکن است سالی یک بار خاطرات همه سالهای سپری شده را زنده کنند. دانه های یاقوتی اولین انار پاییز بی شک شما را به دوران کودکیتان سیر می دهد.

01

بوی ترش نارنگی و پرتقال حتما دوران خوش دبستان را برایتان تداعی میکند.اما از هر چه بگذریم انگشتانمان را هرگز یادمان نخواهد رفت که بعد از پوست کندن گردوی تازه سیاه و قهوه ای شده اند، دستان نازیبای دوستداشتنی، پر از لذت و سرشار از حس خوب.
و گاها ضربه ای که برای شکستن گردو اشتباها روی انگشتمان فرو می آمد، دردی شیرین. لذت مزه مزه کردن مغز گردوی تازه همه این دردها را محو می کرد. یاد خاطرات خوشمان بخیر.
در عصر جدیدی زندگی میکنیم که تکنولوژُی در همه جنبه های زندگیمان وارد شده است. هر روز با اختراعی جدید راحتی بیشتری را برایمان به ارمغان می آورد. فقط کافیست ذره ای خلاقیت چاشنی ذهنمان کنیم و راهی جدید ایجاد کنیم و شی نو پدید آوریم . رفته رفته با داشتن ذهنی خلاق پدیده بیافرینیم.

%da%af%d8%b1%d8%af%d9%881

پرینتر سه بعدی نیز می تواند در این راستا کمک شایانی در پرورش ذهنتان داشته ابشد. نمونه ای از کارکرد پرینتر سه بعدی را می توان در پرینت اشیایی که برای راحتی افراد استفاده می شود.
پرینت اشیایی مثل گیره های نگهدارنده، پایه موبایل، گلدان با قابلیت آبیاری خودکار و …. . در اینجا به معرفی یکی دیگر از اشیای جالب و صد البته بسیار کاربردی چاپ شده توسط این دستگاه می پردازیم. وسیله ای برای شکستن یک نوبرانه پاییزی، گردو. برای کسانی که آپارتمان نشین هستند شکستن گردو با ایجاد سر و صدای بسیار همراه است که ممکن است موجب سلب آسایش همسایگان شود. این وسیله با طراحی بسیار ساده خود مشکل بزرگی را از شما رفع خواهد کرد.
شما می توانید براحتی آن را طراحی کرده و با پرینتر سه بعدی خود چاپ کنید. و یا آن را از گالری طرح های آماده سی زان دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up