رونمایی از محصولات جدید شرکت سی زان پردازش کویر در نمایشگاه ساخت ایران ۹۷

شرکت سی زان پردازش کویر مطابق سالهای پیش حضوری موفق در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران داشت. جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکت تحت عنوان برند ماشین های هوشمند سی زان در این نمایشگاه و با حضور مسئولین رونمایی شد.

 

پرینتر سه بعدی سفال رونیا

رونمایی محصولات جدید شرکت توسط دکتر صالحی، معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در محل غرفه این شرکت صورت گرفت. در این مراسم از بزرگترین پرینتر سه بعدی صنعتی ایران و نیز پرینتر سه بعدی جدید با تکنولوژی PDM که مخصوص ساخت با مواد اولیه فاز خمیری بوده و هر دو دستگاه ذکر شده برای نخستین بار در کشور معرفی می شدند، رونمایی شد. همچنین خانواده نسل چهارم پرینترهای FDM سی زان نیز در این نمایشگاه معرفی گردید. نسل چهارم پرینترهای سه بعدی سی زان دارای مشخصات و امکانات و نیز خروجی بهتر در مقایسه با نسل قبلی خود می باشند.

شایان ذکر است شرکت سی زان پردازش کویر با گسترش سبد محصولی خود نسبت به معرفی محصولاتی در زمینه ابزارهای ساخت و تولید هم اقدام نمود. در همین راستا از سه مدل دستگاه سی ان سی و دستگاه وکیوم فرمینگ رومیزی شرکت سی زان هم رونمایی گردید.

 

 

بزودی اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جدید ماشین های هوشمند سی زان منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up