بزرگ دوست داشتنی (توقف تولید)

“سی زان ۴ آفیس” همچون سایر اعضای خانواده نسل چهارم پرینترهای سه بعدی سی زان از آپشن های متنوع بهره می برد، لذا کاربر می تواند به راحتی و اطمینان بالا از تمامی پتانسیل دستگاه استفاده کرده و قطعاتی با کیفیت بالا چاپ کند. “سی زان ۴ آفیس” با ارائه یک سایز پرینت بزرگ، سعی در برآوردن نیازهای کاربران خانگی و اداری برای قطعه های با سایز نسبتاً بزرگ دارد.

بهترین امکانات و آپشن ها در خدمت شما هستند تا
تجربه لذت بخشی از چاپ سه بعدی داشته باشید

با یک پرینتر سه بعدی قابل اطمینان، می توانید سرعت در پرینت، کیفیت قطعات و دقت ابعادی در خروجی را یکجا تجربه کنید. “سی زان ۴ آفیس” با بهره گیری از طراحی مهندسی و تکیه بر تجریه سه نسل قبلی خود، بهترین تجربه چاپ سه بعدی را برای شما به ارمغان می آورد.

کالیبراسیون خودکار

از عوامل تاثیرگذار در فرایند چاپ سه بعدی، کالیبراسیون لایه ی اول است. “سی زان ۴ آفیس” با کمک سیستم کالیبراسیون فوق العاده دقیق خودکار، فرایند چاپ سه بعدی را حتی برای افراد مبتدی تبدیل به کاری آسان خواهد کرد.

اکسترودر دو چرخ دنده گاندو ®

اکسترودر دو چرخ دنده ی قدرتمند گاندو ® علاوه بر افزایش فوق العاده سرعت پرینت، پشتیبانی از هر نوع مواد اولیه را برای شما امکان پذیر می کند. استفاده از این تکنولوژی؛ دقت و جزئیات قطعه خروجی را به شدت افزایش خواهد داد.

هات اِند قابل تعویض

برای هر قطعه ای از هات اِند مخصوص آن استفاده کنید. از چاپ جزئیات با هات اِند های ۰٫۲ گرفته تا هات اِندهای سرعت بالای ۰٫۸ برند گاندو ® در خدمت شما هستند تا تجربه ی لذت بخش و دقیقی از چاپ سه بعدی داشته باشید.

هیت بِد سیلیکونی

صفحه ی گرم کن سیلیکونی، گرمایی یکنواخت و پایدار را در صفحه ی ساخت ایجاد می کند. علاوه بر مصرف پایین برق و استهلاک فوق العاده پایین، رسیدن به دمای ۱۲۰ درجه سانتیگراد را فقط در زمان هشت دقیقه ای تجربه کنید!

تشخیص اتمام فیلامنت

اتمام فیلامنت حین چاپ و در زمانی که کاربر کنار دستگاه نیست از آزار دهنده ترین اتفاقاتی است که می تواند برای یک قطعه در حال پرینت رخ دهد. نسل چهارم سی زان با مجهز شدن به سنسور تشخیص اتمام فیلامنت و توقف دستگاه به محض اتمام آن، از هدر رفتن مواد اولیه و زمان جلوگیری می کند.

صفحه ساخت شیشه ای گاندو ®

صفحه ساخت شیشه ای گاندو ® علاوه بر کیفیت ساخت عالی و چسبندگی فوق العاده در زمان چاپ بر روی آن، به کاربر اجازه می دهد تا بدون نگرانی از جدا شدن قطعه از صفحه حین عملیات پرینت، طیف وسیعی از مواد اولیه را در فرآیند چاپ استفاده کند.

ادامه ی پرینت پس از قطعی برق

قطعی برق از دیگر عواملی است که می تواند ساعت ها زمان و هزینه شما را هدر دهد. خانواده نسل چهار با مجهز شدن به این آپشن، به محض قطع شدن برق، با ذخیره مختصات و مشخصه های پرینت، به کاربر امکان ادامه پرینت قطعه ی نیمه تمام پس از وصل شدن مجدد جریان برق را می دهد.

پشتیبانی از فلش مموری

پشتیبانی از فلش مموری به دلیل دسترسی بیشتر برای کاربر باعث می شود تا علاوه بر راحتی انتقال فایل نسبت به کارت اس دی، سرعت خواندن فایل نیز بالاتر رفته و همچنین توقف حین چاپ به دلیل سکتور آسیب دیده به صفر نزدیک شود. ضمناً امکان انتقال ویروس از فلش به دستگاه وجود ندارد.

رابط گرافیکی کاربر پسند
کنترل با طعم تاچ اسکرین

مدل های نسل چهارم از رابط کاربری تاچ اسکرین بهره می برند. با کمک این رابط علاوه بر پیش نمایش تصویری هر فایل، می توانید عملیات کاربری چاپ سه بعدی را بسیار آسان تر از گذشته انجام دهید. عملیات کاربردی نظیر؛ توقف و خاتمه پرینت، تغییر مواد اولیه حین کار، لود و آنلود مواد اولیه و … به راحتی توسط رابط کاربری جدید در دسترس شما خواهند بود.

پشتیبانی قدرتمند از طیف وسیعی از مواد اولیه

خانواده نسل چهارم، طیف وسیعی از مواد اولیه را پشتیبانی می کنند. طراحی ساختاری دقیق در اکسترودر دو چرخ دنده و هات اِند های برند گاندو ® باعث شده تا کاربر بتواند بدون نگرانی، از مواد اولیه فلکسیبل گرفته تا مواد اولیه کاملاً خشک را در فرایند چاپ قطعه استفاده کند.

مواد اولیه کاربردی پشتیبانی شده : GandoEcoPLA – GandoFlex – GandoABS – GandoPETG و …

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

GandoPETG یک نوع فیلامنت PET ترکیب شده با GLYCOL است که باعث میشود قطعه خروجی محکم تر و با شرینک کمتر داشته باشیم. این فیلامنت در محیط های اسیدی، قلیایی و روغن بسیار مقاوم است.

محکم و مقاوم در مقابل ضربه

GandoABS فیلامنتی ساخته شده از مشتقات نفتی و جهت استفاده در قطعاتی است که می خواهیم ضربه پذیری بالاتری داشته باشند. این فیلامنت برای  قطعات کاربردی که قرار است در محیط آزاد قرار بگیرند نیز مناسب است.

فلکسیبل و سخت

GandoFlexible فیلامنت ساخته شده از جنس TPU است. جهت داشتن قطعات انعطاف پذیر می توانید از این نوع فیلامنت استفاده کنید. استحکام زیاد و مقاومت دمایی تا ۱۳۰ درجه سانتیگراد (۲۶۶ درجه فارنهایت) از ویژگی های دیگر این فیلامنت است.

دقیق و سازگار با محیط زیست

GandoEcoPLA فیلامنتی دقیق و زیست تخریب پذیر است. این فیلامنت با شرینک نزدیک به صفر، جهت چاپ قطعه های دقیق و با جزئیات بالا مناسب است. به دلیل نداشتن بو در زمان کار، فیلامنتی مناسب جهت کار در محیط های بسته است.

مشخصات فنی پرینتر سه بعدی سی زان ۴ آفیس

تمامی ویژگی های یک پرینتر سه بعدی خوب یکجا جمع شده اند

مشخصات ابعادی و وزنی

ابعاد به همراه پایه نگهدارنده
مواد اولیه :
۹۲۰ × ۷۰۰ × ۷۵۰ میلیمتر
(۳۶٫۲ × ۲۷٫۵ × ۲۹٫۵ اینچ) 

وزن :
۳۹ کیلوگرم (۱۳۷۵٫۶ اُنس)

ابعاد ساخت

حداکثر ابعاد چاپ قطعه
۴۰۰ × ۴۰۰ × ۴۰۰ میلیمتر
(۱۵٫۷ × ۱۵٫۷ × ۱۵٫۷ اینچ) 

ابعاد صفحه فلزی چاپ
۴۶۰ × ۴۶۰ میلیمتر
(۱۸٫۱۱ × ۱۸٫۱۱ اینچ) 

اجزای سخت افزاری

مشخصات دستگاه و پرینت

نوع اسمبل

رزولوشن لایه ای

.
.

صفحه ساخت

تراز صفحه ساخت

تکنولوژی پرینت

هدِ پرینت

سرعت ساخت

نوع اکسترودر

رزولوشن حرکتی

قطر نازل

دمای نازل

زمان گرم شدن نازل

زمان گرم شدن صفحه ساخت

میزان صدای حین عملیات پرینت

صفحه نمایش

اسمبل کارخانه ای

نازل ۰٫۲۵ میلیمتر : ۱۵۰ تا ۶۰ میکرون
نازل ۰٫۴ میلیمتر : ۲۰۰ تا ۲۰ میکرون
نازل ۰٫۵ میلیمتر : ۳۰۰ تا ۲۰ میکرون
نازل ۰٫۸ میلیمتر : ۶۰۰ تا ۲۰ میکرون

صفحه شیشه ای – صفحه فلزی (اختیاری)

ترازبندی اتوماتیک

ذوب گزینشی لایه ای (FFF)

هدِ دمایی با هات اِند قابل تعویض

< 24mm³ /s

دو چرخ دنده فولادی ضدسایش

2.5 (X) 6.9 , (Y) 6.9 , (Z) میکرون

0.25 , 0.4 , 0.5 , 0.8 میلیمتر

180 تا ۲۶۰ درجه سانتیگراد

کمتر از ۳ دقیقه

کمتر از ۸ دقیقه (تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد)

 ۶۰dBa

3.5 اینچ (۸٫۸۹ سانتیمتر) TFT فول کالر تاچ اسکرین

مواد اولیه (فیلامنت ها)

سیستم

قطر فیلامنت

مواد اولیه پشتیبانی شده

سیستم باز فیلامنت (پشتبانی از همه رول ها)

1.75 میلیمتر

فیلامنت PVA , Nylon , ABS , CPE , PC , TPU , PP ,  (PLA +)Tough PLA , PLA و تمامی فیلامنت های موجود در بازار با قطر ۱٫۷۵ و مشخصات استاندارد

نرم افزار و ارتباطات

نرم افزار اسلایسر

سیستم عامل پشتیبانی شده

فرمت فایل های پشتیبانی شده

انتقال فایل

Slice3r , MatterControl , Cura , Simlify3d و سایر نرم افزارهای اسلایس

Linux , MacOs , Windows

PNG , JPG , GIF , BMP , 3MF , X3D , OBJ , STL

Serial , Flash Memory

نیازمندی های عملیاتی

دمای محیطی مطلوب

دمای محیطی نگهداری دستگاه (حالت خاموش)

رنج پاور مورد نیاز

15 – 32 درجه سانتیگراد (۵۹ – ۹۰ فارنهایت)

0 – 32 درجه سانتیگراد (۳۲ – ۹۰ فارنهایت)

110 – 1056 وات