دانشگاه صنعتی شریف، مشتری پرینترهای سه بعدی

پس از استقبال برندهای برتر بخش خصوصی و نیز دانشگاههای مختلف از پرینترهای سه بعدی سی زان، این بار دانشگاه صنعتی شریف، به عنوان معتبرترین دانشگاه فنی و صنعتی ایران، پرینترهای سه بعدی سی زان را جهت انجام کارهای تحقیقاتی خود برگزید.

ویژگی های قابل توجه پرینترهای سه بعدی در زمینه ساخت نمونه اولیه قطعات، مهندسین مکانیک را در شمار کاربران علاقمند این دستگاهها قرار می دهد. این امر در کنار کیفیت بالای خروجی دستگاههای پرینتر سه بعدی سی زان موجب گردید تا دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با سفارش یک دستگاه پرینتر سه بعدی مدل سی زان دو به جمع مشتریان این برند ایرانی در زمینه پرینتر سه بعدی بپیوندد.

شایان ذکر است که ساخت نمونه اولیه از قطعات طراحی شده توسط مهندسان مکانیک اهمیت زیادی جهت بررسی طرح و رفع اشکالات و ارتقای طراحی انجام شده دارد. بدیهی ست پرینترهای سه بعدی می توانند با کوتاه نمودن زمان ساخت نمونه اولیه قطعات، سهم قابل توجهی در پیشرفت طراحی داشته باشند.

شرکت سی زان پردازش کویر آمادگی دارد تا با ارائه دستگاههای باکیفیت خود به جامعه دانشگاهی کشور عزیزمان، آنها را در راستای همگامی با فعالیتهای متعدد و پرشتاب جامعه جهانی در زمینه های مرتبط با صنعت پرینت سه بعدی یاری دهد.

keyboard_arrow_up