برگزاری سمینار کارآفرینی در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان

سمینار کارآفرینی با موضوع پرینتر های سه بعدی توسط کارشناسان شرکت سی زان پردازش کویر در سالن اجتماعات دانشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان برگزار گردید.

این سمینار به مناسبت هفته پژوهش و به همت معاونت پژوهشی در تاریخ چهارشنبه ۲۹ آذر و در محل سالن همایش های عمران دانشگاه برگزار شد. مراسم مذور با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و با سخنرانی کوتاه ریاست دانشگاه، مهندس اشرفی، ادامه یافت. سپس کارشناس شرکت سی زان پردازش کویر با حضور در جایگاه سخنرانی نسبت به ارائه سمینار ترویجی در دو محور کارآفرینی و آشنایی باچاپگرهای سه بعدی اقدام نمود.

در بخش نخست ارائه مذکور، ضمن بیان تاریخچه ای از شرکت، به بیان چالش ها و فرصت های فراروی شرکت در دوران تاسیس و حیات آن اشاره شد. همچنین با اشاره به مفهوم شرکتهای دانش بنیان، بخشی از تجربیات کسب شده در مسیر کاری شرکت بیان گردید. در بخش دوم ارائه، دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه با فناوری های چاپگرهای سه بعدی و تفاوت و مشترکات آنها آشنا شده و درخصوص فناوری پرینت سه بعدی FDM توضیحات مبسوطی بیان شد. بخش سوم ارائه که به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد با سوالات حضار و پاسخ های کارشناس شرکت همراه گردید.

در انتهای این سمینار، از کارشناس شرکت سی زان پردازش کویر با اهدای لوح و تابلوفرش یادمان چهل سالگی تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای توسط مسئولین دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست